Apie mus

 

UAB Ursus LT – transporto paslaugų rinkoje veikianti įmonė ir vykdanti tarptautinių krovinių gabenimą ES ir NVS šalyse.

Mūsų įmonė per visus darbo metus išvystė stiprią savo srities profesionalų komandą, kuri gali rasti optimaliausią logistinį sprendimą, atsižvelgiant į bet kokius kliento poreikius. Platus transporto priemonių asortimentas, leidžia profesionalų komandai parinkti tinkamą logistinį sprendimą, bet kokios srities klientui.

Pagrindinis įmonės tikslas – vykdyti krovinių gabenimą sklandžiai, laiku ir būti įsitikinus, kad atliktu darbu patenkintos visos šalys. Bendradarbiaujant su klientais įmonei svarbu išlaikyti ilgalaikius santykius, todėl darbas grindžiamas abipusiu pasitikėjimu ir sąžiningumu visuose kliento krovinio gabenimo etapuose.

Leisdami Mums įvykdyti Jūsų krovinio pervežimą, pasirenkate geriausią sprendimą Jūsų verslui!

TCF Elite sertifikatas

2021m. balandžio mėnesį UAB “Ursus LT” gavo savo pirmąjį sertifikatą už pilną TCF Elite ekspedijavimo įmonių sertifikavimo standartų atitikimą.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

u

Kokiomis kryptimis veža UAB Ursus LT?

UAB Ursus LT siūlo tiesioginį transportą visose NVS šalyse ir Europoje. Mūsų įmonė gabena Jūsų krovinius iš Rusijos, Baltarusijos , Kazachstano, Uzbekistano į visą Europą ir Skandinaviją / į Rusiją, Baltarusiją , Kazachstaną, Uzbekistaną iš visų Europos ir Skandinavijos šalių. Taip pat vykdome pervežimus ir tarp Europos sąjungos šalių.
u

Kaip greitai atliekate atsiskaitymus vežėjams?

Mūsų įmonė vertina ilgalaikius santykius su savo partneriais, todėl už siūlomas ir vykdomas paslaugas atsiskaito labai lanksčiomis mokėjimo sąlygomis.
u

Nuo ko priklauso pervežimų kaina?

Pervežimo kaina priklauso nuo maršruto, krovinio tipo, krovinio vertės ir individualių kliento reikalavimų. Jeigu norite, kad paskaičiuotumėme kainą, lauksime Jūsų užklausos.
u

Ar gabenate pavojingus krovinius (ADR)?

Mūsų platus partnerių ratas leidžia įvykdyti net pačias sunkiausias klientų pervežimų užklausas, todėl galime gabenti net pavojingus krovinius (ADR).
u

Kaip elgiatės, jei kliento krovinys atvyko sugadintas?

UAB Ursus LT turi veiklos draudimą, kuris leidžia klientams jaustis saugiems ir apie nieką negalvoti. O įvykus įvykiui mūsų draudimo atstovas išsprendžia iškilusius nesklandumus.
u

Kiek dienų iki planuojamo krovinio pervežimo įmonei reikėtų pateikti užsakymą?

Į klientų užklausas visada reaguojame operatyviai, tad tik gavus užklausą iškarto pradedame pervežimo planavimą ir siūlome klientui patį optimaliausią variantą.
u

Ar būtina klientams sudaryti ilgalaikę sutartį užsakant transporto paslaugas?

Tikrai nėra būtina. Galima dirbti ir pagal vienkartinį užsakymą.

Adresas

Perkūnkiemio gatvė 7,
LT-12131 Vilnius, Lietuva

Telefonas

El. paštas